Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. close

Jakie informacje o użytkownikach gromadzimy i w jaki sposób je wykorzystujemy?

Szanujemy prywatność wszystkich osób odwiedzających sklep valentino.net.pl, dlatego dane osobowe, które zostały podane przy zakupach lub rejestracji w naszym sklepie są należycie chronione oraz wykorzystywane tylko do realizacji zamówienia i wszystkiego co z tym związane.

Staramy się, aby zbierane dane były ograniczone do niezbędnego minimum potrzebnego do realizacji złożonych zamówień w naszym sklepie. Zbierane dane to: dane osobowe, dane adresowe, adresy poczty elektronicznej oraz kontakt telefoniczny.

Hasła używane przez użytkowników do logowania do sklepu są specjalnie zakodowane i nie są znane obsłudze sklepu. Na specjalne życzenie użytkownika, hasło możemy zresetować lub zastąpić innym. Użytkownicy sklepu w każdej chwili mogą dokonać modyfikacji swojego hasła.

Wszelkie nasze działania marketingowe podejmujemy całkowicie niezależnie od systemu sklepowego, np. za pośrednictwem mediów społecznościowych lub stron tematycznych.

Z tego samego powodu na Państwa adresy e-mail nie wysyłamy żadnych wiadomości niezwiązanych z realizacją zamówień lub obsługą konta klienta. Nie rozsyłamy "spamu" na adresy email naszych użytkowników, takiego jak życzenia świąteczne, zaproszenia lub reklamy. Nigdy nie wysyłamy wiadomości z prośbami o weryfikacje danych, podawanie/potwierdzanie haseł użytkownika lub bardziej szczegółowych informacji innych niż są potrzebne do realizacji zamówień. W przypadku, otrzymania podejrzanej korespondencji od kogoś podszywającego się pod obsługę naszego sklepu, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami.

Wykorzystywanie informacji pochodzących z formularzy zamówień oraz rejestracji na stronach.

Na stronie valentino.net.pl udostępniane są formularze zamówień, które umożliwiają złożenie zamówienia na produkty oferowane w sklepie. Formularze te pozwalają na zbieranie danych osobowych. Informacje pochodzące z formularzy zamówień są wykorzystywane jedynie do realizacji zamówień.

Przekazywanie danych o klientach osobom trzecim.

Nie sprzedajemy, ani nie udostępniamy danych osobowych swoich użytkowników firmom zewnętrznym, innym niż potrzebnym do wykonania usługi. Chronimy i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami bezpieczeństwa. Powierzone nam przez Ciebie dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa:

  • Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.)
  • Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.) rozporządzeniu z dnia 29.0.04 r. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne, służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).

Modyfikowanie lub usuwanie swoich danych ze sklepu valentino.net.pl

Każdy klient ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania na stronie www.valentino.net.pl. Zawsze możesz usunąć swoje dane z naszej bazy danych. Można tego dokonać wysyłając e-mail na adres: kontakt@valentino.net.pl, tytułując wiadomość: "Usuń moje dane".